Správa PPC reklamy Tvorba webových stránek Tvorba e-shopu Správa sociálních sítí SEO Newslettery Srovnávače zboží Webová analytika Školení PPC reklamy Jak nasdílet přístupy k reklamním účtům?

TVORBA E-SHOPU

Tvoříme e-shopy, které jsou responzivní (přizpůsobují své zobrazení mobilním zařízením), jsou v moderním duchu a hlavně fungují a slouží svému prodejnímu účelu. Navíc díky přehledné a jednoduché administraci si sami následně dokážete editovat a přidávat své produkty. 

Celý projekt s vámi nejprve detailně probereme a zjistíme jeho účel. Poté navrhneme řešenívytvoříme grafiku a postavíme pro vás nový e-shop, který bude vyhovovat všem trendům dnešní doby a hlavně bude plnit své cíle.

Současně s tím myslíme i na vaši dohledatelnost – při tvorbě eshopu dbáme na zásady SEO. Po realizaci projektu poskytujeme také služby z oblasti online marketingu – PPC reklamu, napojení e-shopů na srovnávače zboží a další služby, které vám pomohou dosáhnout vaše prodejní cíle. Více si přečtěte v článku "Jak zviditelnit e-shop?".

Reklamka.cz

Zjistíme vaše potřeby.

Reklamka.cz

Navrhneme nejlepší řešení.

Reklamka.cz

Pustíme se do práce.

Reklamka.cz

Předáme hotový e-shop.

tvorba-eshopu-maly-eshop.jpg

MALÝ E-SHOP

Malé e-shopy tvoříme na nejpoužívanějším redakčním systému na světě WordPress s doplňkem WooCommerce. Výhodou je, že Vám pomocí tohoto systému vytvoříme krásné webové stránky, které budou obsahovat i stránku s jednotlivými produkty. Toto řešení je vhodné pro ty, kteří chtějí mít designový web i s možností sekce BLOG a zároveň chtějí prodávat své produkty.

tvorba-eshopu-komplexni-eshop.jpg

KOMPLEXNÍ E-SHOP

V případě, že máte několik stovek produktů a chcete pokročilejší e-shopové řešení, tak vám váš e-shop vytvoříme na redakčním systému Prestashop, Shoptet nebo na Eshop rychle. Jedná se o nejpopulárnější e-shopová řešení v ČR, která nabízí dobrou podporu a velké množství funkcí. Zároveň je také vhodné jako B2B platforma.

NECHTE SE INSPIROVAT

tvorba-webovych-stranek-mediwork
tvorba-webovych-stranek-pizza-pietro
Nový e-shop Reklamka dárky
Nový web PRO8

NAŠE REFERENCE

Techni Trade s. r. o.

Techni Trade s. r. o.

14.3.2023

Společnost Techni Trade s. r. o. je výrobcem a dodavatelem nejrůznějších typů průmyslových nožů, řezných nástrojů a spotřebního materiálu. Nedílnou součástí dodávek je i technické poradenství a vývoj, díky čemuž firma poskytuje svým zákazníkům vždy optimální řešení, a to díky nejnovějším poznatkům v odvětví.

JV Working s. r. o.

JV Working s. r. o.

15.11.2022

Společnost Jusda je logistický gigant, který 20 let nabízí své služby na euroasijském a americkém trhu. Podívejte se na naši spolupráci.

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

20.10.2022

Česká společnost zabývající se domácím vakuováním i profesionální dodavatel obalových materiálů, a to zejména v oblasti oblíbeného „take-away“.

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o. p. s.

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o. p. s.

21.6.2022

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o. p. s. započala svou cestu v roce 1992, kdy poskytla bezpečný přístav první skupince hendikepovaných dětí a jejich rodinám. První krůčky Soukromé speciální školy pro děti s více vadami SVÍTÁNÍ vedly nejen k zabezpečení a vzdělávání dětí v rámci školního roku, ale také k poskytování dalších služeb a aktivit v období letních prázdnin.

Strojon

Strojon

21.12.2021

Pro firmu Stojon jsme vytvořili nový vizuální styl, který jsme následně přenesli na celou firmu.

MAGIC ENGLISH

MAGIC ENGLISH

23.3.2021

Spolupráce s firmou MAGIC ENGLISH je rozsáhlá a trvá již několik let. Podívejte se na vybrané reference.

DITON

DITON

4.3.2021

DITON je významným hráčem na trhu v oblasti betonových výrobků.

SVTECH

SVTECH

4.1.2021

Spolupráce s firmou SVTECH je rozsáhlá a trvá již několik let. Podívejte se na vybrané reference.

MyDr.Dog

MyDr.Dog

30.10.2020

Nová značka MyDr.Dog s prémiovými krmivy na trhu. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

ELMET spol. s. r. o.

ELMET spol. s. r. o.

23.6.2020

Dlouhodobá spolupráce se společností ELMET spol. s. r. o. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS