Reklamka.cz

Alukov zastřeší váš bazén, my zastřešujeme jejich marketingové potřeby

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

Ačkoli se náš obor jeví jako klidnější, opak je pravdou a neustále připravujeme a realizujeme nejrůznější projekty. Jedním z důležitých projektů je celkový branding firmy nebo branding firemních vozidel, identifikace a prezentace na networkingových akcích. Nebo naše účast na evropských veletrzích. S důvěrou se obracím na pane Vágnera ze společnosti BARTH Reklamka. Vždy nám vyjde vstříc a odborně poradí. V BARTH – Reklamce mají zvládnuté materiály i technologie a vždy udělají maximum pro dodání i v napnutých dodacích termínech. Vřele doporučuji.

Mgr. Zdeněk Kohák, M.B.A., marketingový ředitel ALUKOV a.s.

zig_zag-1.jpg

Polepy vozového parku

Polepy vozů jsou pro každou společnost jedním z bodů marketingové komunikace. Vlastně nemusíte platit za pronájem reklamní plochy a navíc  tím, že se jedná o mobilní reklamu, dosahuje většího zásahu potencionálních zákazníků. V případě Alukovu se jednalo o osobní vozy a různé typy i barvy dodávek, kde se vždy upravoval polep na daný rozměr vozu.

zig_zag-2.jpg

Polepy kanceláří a exteriérů

Společnost Alukov se stále rozvíjí a rozšiřuje. Třeba v loňském roce zkolaudovali novou administrativní budovu, která byla navržena v moderním duchu, to znamená mnoho prosklených vzdušných částí, na kterých vznikl parádní prostor pro polepy. Polepy byly vytvořeny z pískované fólie tak, aby designově korespondovaly s jednotlivými prvky nové budovy

zig_zag-3.jpg

Ostatní realizace

Označili jsme celý showroom od jednotlivých polepů zastřešení bazénů až po realizaci polepů na hliníkových pergolách. Pro potřeby veletrhů polepujeme různé formy zastřešení nebo dokonce i vrata speciální pergoly.

zig_zag-5.jpg

Naše spolupráce

S marketingovým oddělením Alukovu spolupracujeme na opravdu malých polepech samolepkami, výrobě a uchycení destiček označujících jednotlivé kanceláře až po velké bannery či dibondové desky.

reference-alukov-14
reference-alukov-13
reference-alukov-12
reference-alukov-11
reference-alukov-10
reference-alukov-1
reference-alukov-8
reference-alukov-7
reference-alukov-5
reference-alukov-6
reference-alukov-2
reference-alukov-9
reference-alukov-3
reference-alukov-4
reference-alukov-15
reference-alukov-16
reference-alukov-17
reference-alukov-18
montaz-Rollup-Mockup
montaz-vlajky-Mockup

Dlouhodobá spolupráce v nejvyšší kvalitě

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Jakub Vágner

reklamní poradce

Jakub Vágner