Reklamka.cz

EDERA Group a. s.

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

Míváme dobré nápady a Barth disponuje skvělým týmem pro realizaci našich nápadů. Počínaje polepy našich aut až po bannery na komplikované fasády. A když nápady dojdou? Nevadí. Barth umí být i kreativní parťák. Děkujeme vám za skvělou spolupráci a určitě se těšíme na další.

Marek Nurek, Marketing manager

zig_zag-1.jpg

Polepy vozidel aneb reklama na cestách

Polepy vozidel jsou skvělou formou outdoorové reklamy, která zaujme vždy a všude. Navíc se jedná o efektivní reklamu, obzvlášť v případě, kdy vaše společnost využívá dopravní prostředky na denní bázi, což je také případ společnosti EDERA. Automobil se díky polepu stává reklamní plochou v pohybu, kdy firma využívá stávající vůz či flotilu vozů, a to bez zbytečných a dodatečných nákladů navíc! 

V rámci spolupráce jsme dominantním „éčkem“ polepili osobní vozidla, která můžete vidět převážně na silnicích východních Čech a Vysočiny. Pozadu nezůstaly ani dodávky, které jsme unikátním polepem obrandovali také. Jestliže chcete polep různých typů automobilů, vše vždy přizpůsobíme konkrétnímu vozidlu na míru.

zig_zag-3.jpg

Reklamní předměty na míru

Standardní reklamní předměty jsou u našich klientů velmi žádané. Aby také ne, když jejich pole využitelnosti je široké, praktické a efektivní. Ať už jde o psací potřeby, hrníčky, deštníky či jiné, všechny tyto předměty mají jedno společné – využitelnost. Reklamní předměty mohou sloužit jak zaměstnancům ve firmě, tak jako dárek směrem k zákazníkům společnosti. Originálně obrandované předměty dotváří detaily a velmi dobře reprezentují každou firmu. 

Pokud stojíte o branding na míru, jsme tu pro vás – naši kreativní grafici vám vymyslí jedinečné pojetí standardních i nestandardních předmětů.

zig_zag-2.jpg

Reklama, kterou nelze přehlédnout

Pokud chce být klient opravdu vidět, u nás v BARTH Reklamce nabízíme také možnost velkoformátové reklamy, které se rozhodně nebojíme. Naopak!

Ve spolupráci s klientem jsme grafiku spolu se sloganem „S naším internetem se neztratíte“ vyzdobili boční stranu domu, kde je k vidění kolemjdoucím i projíždějícím dopravním prostředkům a jejich posádkám.

reference-edera-4
reference-edera-3
reference-edera-1
reference-edera-2
reference-edera-5

Váš partner pro každodenní marketing

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Jakub Vágner

reklamní poradce

Jakub Vágner